Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W
Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80114484
Brand: Dell
Model: AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00
Power: 90W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 7.4x5.0
Additional info: 19.5V 4.62A Original
P/N: 0NY512 03T6XF 0NN236 0FR613
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter FA90PE0-00 LA90PE0-01 DA90PE0-00 HA9EPE0-00 90W
HP AC Adapter PPP016H 120W
HP AC Adapter PPP016H 120W
Code: 80114187
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Barrel 7.4x5.0
  • Additional info: 18.5V 6.5A Original
  • P/N: 391174-001 463953-001
16 00 31 29BGN
Lenovo AC Adapter 65W
Lenovo AC Adapter 65W
  • Power plug: Slim-tip
  • Additional info: 20V 3.25A Replacement
Dell AC Adapter 90W
Dell AC Adapter 90W
  • Power plug: USB-C
  • Additional info: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/4.5A Original
  • P/N: 0R2M8K 022TH3 0Y2XGV 0MDD7C
Dell AC Adapter 65W
Dell AC Adapter 65W
  • Power plug: USB-C
  • Additional info: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/3.25A Original