Samsung S24C450BL Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450BL Grade A
Code: 80125751
Brand: Samsung
Model: S24C450BL
Grade: Grade A
Display size: 23.6"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450BL Grade A
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
Code: 80131098
  • Display size: 31.5"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 3000:1
  • Color: Black
274 00 535 90BGN
HP E24m G4 Conferencing Monitor Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Brightness: 300 cd/m2
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Display size: 24"
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Display size: 50"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 500 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Samsung U28E570D Grade A
Samsung U28E570D Grade A
  • Display size: 28"
  • Brightness: 370 cd/m2
  • Color: Silver/Black
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Display size: 23"