| Brand: | HP |
| Model: | ProOne 600 G1 |
| Case type: | All-In-One |
| Grade: | Grade A |
| Display size: | 21.5" |
| Resolution: | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| CPU: | Intel Core i3 |
| CPU frequency: | 4150 3500MHz 3MB |
| Memory size: | 8GB |
| Memory type: | So-Dimm DDR3L |
| Storage capacity: | 500GB |
| Storage type: | SATA |
| Optical drive: | Slim DVD-RW |
| Additional info: | Camera Card Reader |
| Warranty: | 6 months |