| Brand: | Lenovo |
| Model: | ThinkCentre E93z |
| Case type: | All-In-One |
| Grade: | Grade A |
| Display size: | 21.5" |
| Resolution: | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| CPU: | Intel Core i3 |
| CPU frequency: | 4130 3400MHz 3MB |
| Memory size: | 8GB |
| Memory type: | So-Dimm DDR3 |
| Storage capacity: | 120GB |
| Storage type: | 2.5 Inch SSD |
| Optical drive: | Slim DVD-RW |
| Additional info: | Camera Wi-Fi Card Reader |
| Warranty: | 6 months |