Dell AC Adapter LA65NS2-01 HA65NS5-00 HKA65NM201 DA65NM111-00 65W
Dell AC Adapter LA65NS2-01 HA65NS5-00 HKA65NM201 DA65NM111-00 65W Dell AC Adapter LA65NS2-01 HA65NS5-00 HKA65NM201 DA65NM111-00 65W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80078535
Brand: Dell
Model: AC Adapter LA65NS2-01 HA65NS5-00 HKA65NM201 DA65NM111-00
Power: 65W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 4.5x3.0
Additional info: 19.5V 3.34A Original
P/N: 08XW1N 0W1N63 0G6J41 02D1TJ 0MGJN9 043NY4 09RCDC 0XK850 074VT4 0RM617
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter LA65NS2-01 HA65NS5-00 HKA65NM201 DA65NM111-00 65W
Lenovo AC Adapter ThinkPad 10 Tablet 36W
Code: 80085647
  • Grade: Grade A
  • Additional info: 12V 3A Original