Dell AC Adapter LA65NS2-01 HA65NS5-00 HKA65NM201 DA65NM111-00 65W
Dell AC Adapter LA65NS2-01 HA65NS5-00 HKA65NM201 DA65NM111-00 65W Dell AC Adapter LA65NS2-01 HA65NS5-00 HKA65NM201 DA65NM111-00 65W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Dell
Модел: AC Adapter LA65NS2-01 HA65NS5-00 HKA65NM201 DA65NM111-00
Мощност: 65W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 4.5x3.0
Доп. инфо: 19.5V 3.34A Original
P/N: 08XW1N 0W1N63 0G6J41 02D1TJ 0MGJN9 043NY4 09RCDC 0XK850 074VT4 0RM617
Гаранция: 12 мес.
Dell AC Adapter PA-2 70W
Dell AC Adapter PA-2 70W
  • Статус: Grade A
  • Доп. инфо: 3-pin 20V 3.5A Original