Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450B Grade A
Code: 80088909
Brand: Samsung
Model: S24E450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450B Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
Code: 80105797
  • Display size: 23"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
92 00 179 94BGN
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Display size: 24"
  • Color: Black
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Silver/Black
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Display size: 24"
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
  • Display size: 14"
  • Brightness: 400 cd/m2
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"