Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450B Grade A
Code: 80088909
Brand: Samsung
Model: S24E450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
Code: 80086357
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Color: Black
49 00 95 84BGN
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Contrast ratio: Dynamic 500 000:1
  • Color: Silver/Black
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Silver/Black
Dell 1907FP Grade A
Dell 1907FP Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 300 cd/m2
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Display size: 30"
  • Resolution: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Brightness: 370 cd/m2
Samsung F27T450FQR Grade A
Samsung F27T450FQR Grade A
  • Display size: 27"