Samsung S24E450D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450D Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450D
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Grey
Dell U2312HM Grade A
Dell U2312HM Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 220P2 Grade A
Philips 220P2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
  • Цвят: Silver/Black
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Цвят: Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Екран размер: 23"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"