Samsung S24E450D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450D Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450D
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Lenovo ThinkVision E24-28 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
Lenovo ThinkVision P27q-20 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Екран размер: 50"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 500 cd/m2
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Grey
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Dell U2312HM V2 Grade A
Dell U2312HM V2 Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Цвят: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 85.6"
HP L2245w Grade A
HP L2245w Grade A
  • Екран размер: 22"