Samsung S24E450D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450D Grade A
Code: 80095088
Brand: Samsung
Model: S24E450D
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450D Grade A
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
Code: 80107431
  • Display size: 24"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
49 00 95 84BGN
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: White
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
  • Display size: 31.5"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 450 cd/m2
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Grey
Samsung U28E570D Grade A
Samsung U28E570D Grade A
  • Display size: 28"
  • Brightness: 370 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
AOC 24P1 Grade A
AOC 24P1 Grade A
  • Display size: 23.8"