Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22C450BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22C450BW
Статус: Grade A
Екран размер: 22"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP Compaq LA2306x Grade A
HP Compaq LA2306x Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Цвят: Black
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell P3421W Grade A
Dell P3421W Grade A
  • Екран размер: 34.14"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Яркост: 300 cd/m2
Philips 241P3LEB Grade A
Philips 241P3LEB Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Екран размер: 19"