Samsung S24C450DW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450DW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450DW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Цвят: Silver/Black
Dell P2317H Grade A
Dell P2317H Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Цвят: Black
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Silver/Black
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Контраст: Dynamic 8000:1
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Екран размер: 23"