Samsung S24C432GAU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C432GAU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C432GAU
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort 100Hz
Гаранция: 12 мес.
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
Dell P2417H Grade A
Dell P2417H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Grey
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Grey
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Екран размер: 27"