Samsung S24C450DW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450DW Grade A
Code: 80105460
Brand: Samsung
Model: S24C450DW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450DW Grade A
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
Code: 90006777
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: 800:1
  • Color: Silver/Black
21 00 41 07BGN
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Grey
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"
  • Color: Black
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
Dell C5517H Brand New Open Box
Dell C5517H Brand New Open Box
  • Display size: 54.6"