Samsung S24C450DW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450DW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450DW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Цвят: Black
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Яркост: 300 cd/m2
Lenovo ThinkVision E24-28 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Цвят: Silver/Black
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Контраст: Dynamic 8000:1
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Grey
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
  • Екран размер: 14"
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Екран размер: 23.8"