Samsung S27A600UUU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S27A600UUU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S27A600UUU
Статус: Grade A
Екран размер: 27"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Цвят: Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: DisplayPort USB Type-C LAN
Гаранция: 12 мес.
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
HP L2208w Grade A
HP L2208w Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
HP EliteDisplay E241i Grade A
HP EliteDisplay E241i Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 225P1 Grade A
Philips 225P1 Grade A
  • Екран размер: 22"
Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A
  • Екран размер: 22"