Samsung S27A600UUU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S27A600UUU Grade A
Code: 80107443
Brand: Samsung
Model: S27A600UUU
Grade: Grade A
Display size: 27"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Color: Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: DisplayPort USB Type-C LAN
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S27A600UUU Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Code: 80110322
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Grey
92 00 179 94BGN
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Contrast ratio: Dynamic 8000:1
  • Color: Silver/Black
Dell C5517H Brand New Open Box
Dell C5517H Brand New Open Box
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Black
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Apple Thunderbolt Display A1407 Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 375 cd/m2
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"