Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
  • Екран размер: 34"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Яркост: 300 cd/m2
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
  • Цвят: Silver/Black
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Цвят: Silver/Black
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
  • Екран размер: 22"
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Екран размер: 21.5"
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Екран размер: 23"