Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Dell P3421W Grade A
Dell P3421W Grade A
  • Екран размер: 34.14"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Black
HP L2208w Grade A
HP L2208w Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Екран размер: 31.5"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
HP Compaq LA2306x Grade A
HP Compaq LA2306x Grade A
  • Екран размер: 23"
Philips 221B3LPCB Grade A
Philips 221B3LPCB Grade A
  • Екран размер: 21.5"
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Екран размер: 24"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"