Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450B Grade A
Code: 80116195
Brand: Samsung
Model: S24C450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
Code: 80088909
  • Display size: 24"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
49 00 95 84BGN
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
HP E14 G4 Portable Monitor Grade A
  • Display size: 14"
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Color: Silver/Black
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Display size: 23.6"
  • Brightness: 300 cd/m2
Philips 220P2 Grade A
Philips 220P2 Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Contrast ratio: Dynamic 500 000:1
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
Philips 328B6QJEB Grade A
Philips 328B6QJEB Grade A
  • Display size: 31.5"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"