Samsung S24H850QFU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24H850QFU Grade A
Code: 80117245
Brand: Samsung
Model: S24H850QFU
Grade: Grade A
Display size: 23.8"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Color: Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: DisplayPort USB Type-C
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S24H850QFU Grade A
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
Code: 80031152
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
31 00 60 63BGN
Philips 221B3LPCB Grade A
Philips 221B3LPCB Grade A
  • Display size: 21.5"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Black
Dell 1907FP Grade A
Dell 1907FP Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Philips 241P3LEB Grade A
Philips 241P3LEB Grade A
  • Display size: 24"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
  • Display size: 23"
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Display size: 22"
  • Contrast ratio: Dynamic 8000:1
Philips 243B1 Grade A
Philips 243B1 Grade A
  • Display size: 23.8"
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Display size: 23.8"