Samsung S24C432GAU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C432GAU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C432GAU
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort 100Hz
Гаранция: 12 мес.
Samsung S27A600UUU Grade A
Samsung S27A600UUU Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Цвят: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Екран размер: 85.6"