Samsung S24C432GAU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C432GAU Grade A
Code: 80129864
Brand: Samsung
Model: S24C432GAU
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort 100Hz
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S24C432GAU Grade A
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
Code: 80025158
  • Display size: 24"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
49 00 95 84BGN
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 300 cd/m2
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Color: Silver/Black
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Display size: 30"
  • Resolution: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Brightness: 370 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Samsung U28E570D Grade A
Samsung U28E570D Grade A
  • Display size: 28"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 370 cd/m2
HP EliteDisplay E241i Grade A
HP EliteDisplay E241i Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Display size: 24"
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Display size: 23"
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
  • Display size: 27"