Samsung C34H890WGU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung C34H890WGU Grade A
Марка: Samsung
Модел: C34H890WGU
Статус: Grade A
Екран размер: 34"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
Цвят: Silver/Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: USB Type-C Curved
Гаранция: 12 мес.
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
  • Екран размер: 31.5"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 450 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 74.5"
  • Яркост: 350 cd/m2
Philips 225P1 Grade A
Philips 225P1 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Екран размер: 21.6"
  • Яркост: 300 cd/m2
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
HP E24m G4 Conferencing Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"