Samsung C34H890WGU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung C34H890WGU Grade A
Code: 80131734
Brand: Samsung
Model: C34H890WGU
Grade: Grade A
Display size: 34"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 3000:1
Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
Color: Silver/Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: USB Type-C Curved
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung C34H890WGU Grade A
Philips 220P4LP Grade A
Philips 220P4LP Grade A
Code: 80051544
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
31 00 60 63BGN
Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A
  • Display size: 23"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Black
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Black
Lenovo ThinkVision E24-28 Grade A
  • Display size: 23.8"
Lenovo L2251x Grade A
Lenovo L2251x Grade A
  • Display size: 22"
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
  • Display size: 19"