Samsung C34H890WGU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung C34H890WGU Grade A
Марка: Samsung
Модел: C34H890WGU
Статус: Grade A
Екран размер: 34"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
Цвят: Silver/Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: USB Type-C Curved
Гаранция: 12 мес.
HP ZR2740w Grade A
HP ZR2740w Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 380 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
  • Екран размер: 23"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
Apple Thunderbolt Display A1407 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 375 cd/m2
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
Dell P3421W Grade A
Dell P3421W Grade A
  • Екран размер: 34.14"
  • Яркост: 300 cd/m2
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Екран размер: 27"
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Екран размер: 19"