Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22C450BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22C450BW
Статус: Grade A
Екран размер: 22"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Lenovo LT2452p Grade A
Lenovo LT2452p Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Black
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 300 cd/m2
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Екран размер: 22"
Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Silver/Black
Samsung S24H850QFU Grade A
Samsung S24H850QFU Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"