Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22C450BW Grade A
Code: 80051887
Brand: Samsung
Model: S22C450BW
Grade: Grade A
Display size: 22"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22C450BW Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
Code: 80032113
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 800:1
  • Color: Silver/Black
21 00 41 07BGN
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Display size: 22"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 70 000:1
  • Color: Black
HP EliteDisplay E241i Grade A
HP EliteDisplay E241i Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Color: Silver/Black
Dell U2312HM V2 Grade A
Dell U2312HM V2 Grade A
  • Display size: 23"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 300 cd/m2
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Display size: 27"
  • Color: White
Philips 221B3LPCB Grade A
Philips 221B3LPCB Grade A
  • Display size: 21.5"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell UltraSharp U2419H Grade A
Dell UltraSharp U2419H Grade A
  • Display size: 23.8"