Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A Samsung S23C650D Grade A Samsung S23C650D Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S23C650D Grade A
Марка: Samsung
Модел: S23C650D
Статус: Grade A
Екран размер: 23"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 5.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Lenovo ThinkVision P27q-20 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Екран размер: 23"
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Екран размер: 21.6"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
Philips 241S6QYMB Grade A
Philips 241S6QYMB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP Compaq LA2405x Grade A
HP Compaq LA2405x Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"