Samsung S23C650D Grade A
Samsung S23C650D Grade A Samsung S23C650D Grade A Samsung S23C650D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S23C650D Grade A
Code: 80068430
Brand: Samsung
Model: S23C650D
Grade: Grade A
Display size: 23"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S23C650D Grade A
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
Code: 80062449
  • Display size: 24"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
55 00 107 57BGN
Dell 1901FP Grade A
Dell 1901FP Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Color: Silver/Black
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Display size: 27"
  • Color: White
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Display size: 24"
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Display size: 19"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Display size: 19"
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Display size: 23.6"
  • Brightness: 300 cd/m2
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Display size: 23"
  • Display size: 19"