Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450B Grade A
Code: 80070172
Brand: Samsung
Model: S24C450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450B Grade A
Philips 240B4QPYEB Grade A
Philips 240B4QPYEB Grade A
Code: 80088501
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
49 00 95 84BGN
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
  • Display size: 34"
  • Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Brightness: 300 cd/m2
Philips 241B8QJEB Grade A
Philips 241B8QJEB Grade A
  • Display size: 23.8"
HP EliteDisplay E240 Grade A
HP EliteDisplay E240 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Silver/Black
Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
  • Display size: 24"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"
Philips 225P1 Grade A
Philips 225P1 Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
  • Display size: 27"
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Display size: 50"