Samsung S24E450D Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450D Grade A
Code: 80095088
Brand: Samsung
Model: S24E450D
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450D Grade A
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
Code: 80097901
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Contrast ratio: 4000:1
  • Color: Black
1099 00 2149 46BGN
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 300 cd/m2
HP EliteDisplay E241i Grade A
HP EliteDisplay E241i Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Silver/Black
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Silver/Black
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Philips 241P3LEB Grade A
Philips 241P3LEB Grade A
  • Display size: 24"
Philips 225P1 Grade A
Philips 225P1 Grade A
  • Display size: 22"
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Display size: 22"