| Brand: | Fujitsu |
| Model: | Esprimo Q520 |
| Grade: | Grade A |
| Case type: | Desktop Mini |
| CPU: | Intel Pentium |
| CPU frequency: | G3220T 2600MHz 3MB |
| Memory size: | 4GB |
| Memory type: | So-Dimm DDR3L |
| Storage capacity: | 120GB |
| Storage type: | 2.5 Inch SSD |
| Optical drive: | NO OD |
| Additional info: | Card Reader |
| Warranty: | 6 months |