Samsung F24T450FQR Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung F24T450FQR Grade A
Code: 80102159
Brand: Samsung
Model: F24T450FQR
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: DisplayPort
Input 2: HDMI
Additional info: HDMI
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung F24T450FQR Grade A
Samsung S27A600UUU Grade A
Samsung S27A600UUU Grade A
Code: 80107443
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
202 00 395 08BGN
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"
  • Brightness: 250 cd/m2
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Display size: 23.8"
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Silver/Black
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 70 000:1
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Display size: 24"
  • Color: Silver/Black
HP EliteDisplay E240 Grade A
HP EliteDisplay E240 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Display size: 23"