Samsung S24C450DW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450DW Grade A
Code: 80105460
Brand: Samsung
Model: S24C450DW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450DW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
Code: 80021640
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 70 000:1
  • Color: Black
31 00 60 63BGN
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1200:1
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
Samsung F27T450FQR Grade A
Samsung F27T450FQR Grade A
  • Display size: 27"
Dell U2312HM Grade A
Dell U2312HM Grade A
  • Display size: 23"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Display size: 27"
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Display size: 27"