Samsung S24C450DW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450DW Grade A
Code: 80105460
Brand: Samsung
Model: S24C450DW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450DW Grade A
Apple Thunderbolt Display A1407 Grade A
Code: 80095122
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 375 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
309 00 604 35BGN
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Black
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
  • Display size: 27"
  • Color: Silver/Black
Lenovo ThinkVision T27hv-30 Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 300 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"
  • Brightness: 350 cd/m2
Samsung F27T450FQR Grade A
Samsung F27T450FQR Grade A
  • Display size: 27"
Philips 225P1 Grade A
Philips 225P1 Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A
  • Display size: 22"
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Display size: 23"