HP AC Adapter PA-1900-08R1 90W
HP AC Adapter PA-1900-08R1 90W HP AC Adapter PA-1900-08R1 90W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
HP AC Adapter PA-1900-08R1 90W
Code: 80105675
Brand: HP
Model: AC Adapter PA-1900-08R1
Power: 90W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 4.8x1.7
Additional info: 19V 4.74A Original
P/N: 393954-001 394224-001
Warranty: 1 months
Similar products to HP AC Adapter PA-1900-08R1 90W
Lenovo AC Adapter 135W
Lenovo AC Adapter 135W
Code: 80076369
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Slim-tip
  • Additional info: 20V 6.75A Original