HP AC Adapter PA-1900-08R1 90W
HP AC Adapter PA-1900-08R1 90W HP AC Adapter PA-1900-08R1 90W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
HP AC Adapter PA-1900-08R1 90W
Марка: HP
Модел: AC Adapter PA-1900-08R1
Мощност: 90W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 4.8x1.7
Доп. инфо: 19V 4.74A Original
P/N: 393954-001 394224-001
Гаранция: 1 мес.