Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450B Grade A
Code: 80107431
Brand: Samsung
Model: S24E450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450B Grade A
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Grade A
Code: 80109318
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1200:1
  • Color: Black
2403 00 4699 86BGN
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Display size: 54.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
  • Display size: 23"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Display size: 27"
  • Color: White
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 70 000:1
Philips 241S4LCB Grade A
Philips 241S4LCB Grade A
  • Display size: 24"
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Display size: 22"