Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Philips 225B1 Grade A
Philips 225B1 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Екран размер: 21.5"
  • Цвят: Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
  • Цвят: Silver/Black
HP EliteDisplay E243d Docking Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Екран размер: 54.6"
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Екран размер: 23.8"