Dell AC Adapter DA90PM130 LA90PM130 FA90PM130 BT90PM130 HA90PM180 90W
Dell AC Adapter DA90PM130 LA90PM130 FA90PM130 BT90PM130 HA90PM180 90W Dell AC Adapter DA90PM130 LA90PM130 FA90PM130 BT90PM130 HA90PM180 90W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80113264
Brand: Dell
Model: AC Adapter DA90PM130 LA90PM130 FA90PM130 BT90PM130 HA90PM180
Power: 90W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 7.4x5.0
Additional info: 19.5V 4.62A Original
P/N: 0JCF3V 0V3KCV 06C3W2 05GT3K 0VMN1T 01XMKR 3N44P 0C9HYX 0NRFT6
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter DA90PM130 LA90PM130 FA90PM130 BT90PM130 HA90PM180 90W