| Brand: | Lenovo |
| Model: | ThinkCentre M720s |
| Grade: | Grade A |
| Case type: | Slim Desktop |
| CPU: | Intel Pentium Gold |
| CPU frequency: | G5400 3700MHz 4MB |
| Memory size: | 8GB |
| Memory type: | DDR4 |
| Storage capacity: | 250GB |
| Storage type: | 2.5 Inch SSD |
| Optical drive: | NO OD |
| Warranty: | 12 months |