Samsung S24C432GAU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C432GAU Grade A
Code: 80129864
Brand: Samsung
Model: S24C432GAU
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort 100Hz
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S24C432GAU Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Code: 80084887
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Grey
80 00 156 47BGN
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
  • Display size: 23"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"
  • Color: Black
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Grey
Dell U2312HM Grade A
Dell U2312HM Grade A
  • Display size: 23"
  • Color: Silver/Black
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Display size: 23.8"
Philips 243B1 Grade A
Philips 243B1 Grade A
  • Display size: 23.8"
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Display size: 23"