| Brand: | Dell |
| Model: | OptiPlex 3000 |
| Grade: | Grade A |
| Case type: | Thin Client |
| CPU: | Intel Pentium Silver |
| CPU frequency: | N6005 2000MHz 4MB |
| Memory size: | 8GB |
| Memory type: | So-Dimm DDR4 |
| Storage capacity: | 32GB |
| Storage type: | Onboard |
| Additional info: | HDMI |
| Warranty: | 12 months |