| Brand: | Samsung |
| Model: | Series 7 XE700T1A-H01DE |
| Grade: | Grade A |
| CPU: | Intel Core i5 |
| CPU frequency: | 2467M 1600MHz 3MB |
| Memory size: | 4GB |
| Memory type: | LPDDR3 |
| Graphics card: | Intel HD Graphics 3000 |
| P/N: | BA92-09597A |
| Additional info: | for Tablet |
| Warranty: | 1 months |