Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450B Grade A
Code: 80070172
Brand: Samsung
Model: S24C450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
Code: 80125894
  • Display size: 50"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 500 cd/m2
  • Contrast ratio: 4000:1
  • Color: Black
716 00 1400 37BGN
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Grey
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
  • Display size: 34"
  • Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Brightness: 300 cd/m2
Dell P3421W Grade A
Dell P3421W Grade A
  • Display size: 34.14"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Display size: 24"
  • Color: Silver/Black
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"