Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C650BW Grade A
Code: 80081951
Brand: Samsung
Model: S24C650BW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C650BW Grade A
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
Code: 80009018
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Color: Black
37 00 72 37BGN
HP EliteDisplay E232 Grade A
HP EliteDisplay E232 Grade A
  • Display size: 23"
  • Color: Silver/Black
Philips 241S4LCB Grade A
Philips 241S4LCB Grade A
  • Display size: 24"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Brand New Open Box
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Display size: 23"
  • Display size: 85.6"
  • Brightness: 350 cd/m2
Samsung S27A600UUU Grade A
Samsung S27A600UUU Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 300 cd/m2
Samsung 245Bplus Grade A
Samsung 245Bplus Grade A
  • Display size: 24"