Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Цвят: Silver/Black
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
  • Екран размер: 23.6"
  • Цвят: Black
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell P3421W Grade A
Dell P3421W Grade A
  • Екран размер: 34.14"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Яркост: 300 cd/m2
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Екран размер: 24"