Samsung S22E450BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22E450BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22E450BW
Статус: Grade A
Екран размер: 22"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Цвят: Black
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: White
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Цвят: Silver/Black
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
  • Екран размер: 34"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Яркост: 300 cd/m2
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Екран размер: 27"
HP ZR2740w Grade A
HP ZR2740w Grade A
  • Екран размер: 27"